Aby vaše firma šlapala jako hodinky

"Dejte mi šest hodin na pokácení stromu a já z toho strávím čtyři hodiny broušením sekery."
Abraham Lincoln

Důležitost kvalitního nástroje pro dosažení dobrého výsledku neplatí jen při kácení stromu v citátu Abrahama Lincolna, ale ve všech oblastech lidské činnosti. Společnost Stratman & Associates, s.r.o. se zaměřuje na poskytování kvalitních nástrojů pro úspěšné řízení firem.

Kromě toho, že se věnujeme konkrétním firemním činnostem, jako je marketing, finance, nebo třeba IT, náš přístup je specifický především tím, že zajišťujeme, aby všechny firemní procesy fungovaly jako celek. Prostě aby firma šlapala jako hodinky.

Naším cílem je pomáhat našim klientům k dosažení prosperity. Využíváme k tomu naše znalosti z různých oblastí moderního managementu a z oblasti informačních a telekomunikačních technologií a využití dat. Nabízíme přitom současné světové know-how, tým motivovaných špičkových specialistů a partnerství se zákazníky.

Využití našich služeb vám usnadní provádění náročných a vysoce odborných úkolů, které je obtížné a často z hlediska velikosti či zaměření společnosti i neefektivní učit se vykonávat vlastními silami. To vám umožní více se soustředit na řízení vaší hlavní podnikatelské činnosti. Našich služeb využívají:

  • Manažeři při zavádění nových metod z oblasti managementu, při řešení některých specializovaných úloh a při řízení samostatných projektů
  • Vlastníci a investoři při správě, provozování, nákupu nebo prodeji společností
  • Veřejné instituce ve všech oblastech týkajících se manažerské problematiky a technologií.

Zorientujeme Vás podrobně na trhu a v reklamě. Tím Vám pomůžeme dosáhnout lepších obchodních výsledků.